{alanbaslik}
.
Alev Efektli Solar Bahçe Lambası Small

Stok Kodu:
24242408911
Kategori:
Hırdavat ve Bahçe / Aydınlatma / Alev Efektli Solar Bahçe Lambası Small
Stok Miktarı :
496 ADET
Satış Fiyatı:
36,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
ALEV EFEKTLİ SOLAR BAHÇE LAMBASI SMALL Ürün Özellikleri Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar. Balkonda , bahçede , pencerede , terasta kabloya gereksinim duymadan kolayca kullanabilirsiniz. Güneş enerjisi ile çalışır. Herhangibir kurulum , elektrik tertibatı gerektirmez. Güneşi görebileceği bir alana saplayınız , hava karardığında otomatik olarak yanacaktır. Ürün Ebatları Çapı 5.5 cm Yükseklik 51 cm Toprak üzerinde kalan yükseklik 39 cm Paket İçeriği 1 Ad. Alev Efektli Solar Bahçe Lambası Small
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.