{alanbaslik}
.
Alüminyum İzolasyon Çatlak Bandı

Stok Kodu:
24242407212
Kategori:
Hırdavat ve Bahçe / Yapıştırıcı & Bantlar / Alüminyum İzolasyon Çatlak Bandı
Stok Miktarı :
7176 ADET
Satış Fiyatı:
19,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
ALÜMİNYUM ÇATLAK BANDI Kullanmadan önce bandı ısıtarak daha iyi yapışmasını sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız yüzeyi temizledikten sonra istediğiniz ölçülerde kesip kullanabilirsiniz. Alüminyum çatlak bandı, cam, çimento zemin, fayans, ahşap, boru ve benzeri dahil olmak üzere her türlü yüzeye yapışabilir Alev direnci yüksek olup yüksek derecelerde direnç göstermektedir. Ürün Ölçüsü 2m*10cm Paket İçeriği 1 Adet Alüminyum Çatlak Bandı
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.