{alanbaslik}
.
Araba Kapı Açma Uyarı Işığı

Stok Kodu:
24242408355
Kategori:
Oto, Motorsiklet ve Bisiklet / Aksesuarlar / Araba Kapı Açma Uyarı Işığı
Stok Miktarı :
935 ADET
Satış Fiyatı:
29,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
ARABA KAPI AÇMA UYARI IŞIĞIÜrün AçıklamasıAraba kapısı açıldığında otomatik ışık yanar.Araba kapısı açıldığında, arkadan gelenleri uyarmak için hızlı bir şekilde yanıp söner.Kablosuz tasarımı sayesinde sadece araba kapısına yapıştırın.Aracın kapısı uyarı ışığı açıldığında bağlı olduğu mekanizma mıknatıstan ayrıldığında lamba yanmaya başlar ve uyarı sinyali verir.Renk: KırmızıGüç: Pil ile çalışır. Kutu ile pil gönderilir.Pil modeli: CR2032Ürün Paket İçeriği1 Adet kapı açma uyarı ışığı
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.