{alanbaslik}
.
Attach A Trash Kapaklı Çöp Poşeti Tutucu Aparat

Stok Kodu:
24242400314
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Attach A Trash Kapaklı Çöp Poşeti Tutucu Aparat
Stok Miktarı :
1295 ADET
Satış Fiyatı:
23,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
Attach A Trash Kapaklı Çöp Poşeti Tutucu Aparat Attach A Trash mutfak tezgah altı, kapak montajlı pratik çöp aparatı ile hayat çok daha kolay ve düzenli. Tüm dolap kapaklarına uyumlu olan bu harika aparat ile tezgah üzerinde biriken küçük çöp ve yiyecek artıkları artık dert olmaktan çıkıyor. Attach A Trash aynı zamanda banyolarınızda tuvalet kağıdı, kaşıt havlu vb hijyenik malzeme atıkları için, kedi tuvaletlerinin yanında topaklanan kumların atılması için de kullanılabilir. Özel kıskaçlı mekanizması sayesinde market poşetleri de dahil her tip poşet ile tam uyumludur. Attach A Trash aynı zamanda kokuyu da içine hapsedebilmesi için özel çöp poşeti kapağına da sahiptir. Anahtar Özellikler: Her türlü poşet ile uyumludur Geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmış olması sebebiyle doğa ile dosttur Özel kapağı kokunun dışarı çıkmamasına yardımcı olur Mutfak tezgahları, banyolar ve evcil hayvanların kullanımına uygundur Paket İçeriği 1 Adet Attach A Trash
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.