{alanbaslik}
.
Ayak Bakım Törpüsü

Stok Kodu:
24242407831
Kategori:
Kişisel Bakım / Ayak Sağlığı & Tabanlık / Ayak Bakım Törpüsü
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
6,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
AYAK BAKIM TÖRPÜSÜÜrün AçıklamasıAyağınızdaki ölü deriden ve nasırlardan kolayca kurtulmanızı sağlar.Ahşap sapı tamamen doğaldır.Ayağınıza zarar vermez, tahriş hissiyatı oluşturmaz.Ayak bakım törpüsü sayesinde, ayak bakımınızı kolayca yapabilirisiniz.Ürün Paket İçeriği 1 Adet ayak bakım törpüsü
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.