{alanbaslik}
.
Benim Canım Ailem Çerçeve

Stok Kodu:
24242400167
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Dekorasyon & Aksesuar / Benim Canım Ailem Çerçeve
Stok Miktarı :
297 ADET
Satış Fiyatı:
12,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
BENİM CANIM AİLEM ÇERÇEVESevdiklerinizle ayrı ayrı fotoğrafınız olmasına rağmen hepsi artık bir arada.Benim Canım Ailem Çerçeve İle sevdikleriniz hep karşınızda olucakAğaç şeklinde olup 8 adet fotoğraf haznesi bulunmaktadır.Paket İçeriği 1 Adet Benim Canım Ailem Çerçeve
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.