{alanbaslik}
.
Bitki Ve Taş Tütsüsü

Stok Kodu:
24242407914
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Bitki Ve Taş Tütsüsü
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
44,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
BİTKİ VE TAŞ TÜTSÜSÜÇeşitli ot ve doğal taşlardan elde edilmiştir.Bir kutuda 6 paket ve her pakette 20 çubuk mevcuttur.Bir tütsü çubuğunun yanma süresi ortalama 40 dakika civarındadır.Ürün EbatlarıUzunluk: 9,4 Genişlik: 6 Yükseklik: 25,5 cmKoli içi: 50 adetPaket İçeriği1 Kutu Bitki ve Taş Tütsüsü
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.