{alanbaslik}
.
Black Love Tütsü

Stok Kodu:
24242409098
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Black Love Tütsü
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
44,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
BLACK LOVE TÜTSÜ Ürün Özellikleri Black love Tütsüsü, kara sevda olarak adlandırılan melankolinin etkisini ve acısını hafifletmek için yakılır. Majikal olarak da ritüellerde bazı mantralarla beraber okunarak etki göstermesi beklenir. Afrodizyak etkisi bulunmaktadır. Hindistan merkezli ünlü tütsü imalatçısı HEM tarafından üretilen kaliteli bir tütsüdür. Bir kutuda 6 paket ve her pakette 20 tütsü çubuğu bulunmaktadır. Bir tütsü çubuğunun yanma süresi ortalama 40 dakikadır. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürün Ebatları 25,5 x 9,4 x 6 cm Paket İçeriği 1 Adet Black Love Tütsü
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.