{alanbaslik}
.
Çene Ve Gıdı Şekillendiren Yüz Maskesi

Stok Kodu:
24242409147
Kategori:
Kişisel Bakım / Yüz Bakım / Çene Ve Gıdı Şekillendiren Yüz Maskesi
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
14,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
ÇENE VE GIDI ŞEKİLLENDİREN YÜZ MASKESİ Ürün Özellikleri Çene ve gıdınızdaki sarkmalardan şikayetçiyseniz çene ve gıdı giderici maske tam size göre. Boyun bölgesindeki sarkmalara sebep olan yağlardan kurtulmasını sağlayacak, gıdık sarkmalarını giderici ve boyun adelelerini kuvvetlendirici çene ve gıdı giderici maske. Kullanımı Paket içerisinden çıkardığınız iki parça maskenin çene kısmı için olan bölümünü uygun bir şekilde yerleştirdikten sonra maskenin sabit durabilmesi için açılmış aralıkları kulak bölgenize geçirin. Benzer şekilde diğer parçayı da gıdı bölgenize yerleştirin ve kulaklarınıza geçirin. 20 dakika bekledikten sonra maskeyi çıkarın. Hafif dokunuşlarla cildinize masaj yapın. Paket İçeriği 1 Adet Çene Ve Gıdı Şekillendiren Yüz Maskesi
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.