{alanbaslik}
.
Çocuklar İçin Dik Duruş Aparatı

Stok Kodu:
24242400039
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Diğer / Çocuklar İçin Dik Duruş Aparatı
Stok Miktarı :
869 ADET
Satış Fiyatı:
15,99 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
DİK DURUŞ APARATI Çocuklarınızın etkinlik yaparken, ödev yaparken kambur duruşunu engelleyerek daha düzgün bir vücut yapısında olması için mükemmel bir ürünolan dik duruş aparatı işinizi kolaylaştıracak. Ayarlanabilir özelliği ile çocuklarınızı rahatlatacak ve daha kolay gelişmesini sağlayacak bu ürün vazgeçilmeziniz olacak. Paket İçeriği 1 Adet Dik Duruş Aparatı
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.