{alanbaslik}
.
Deri Not Defteri

Stok Kodu:
24242408350
Kategori:
Oyuncak ve Kırtasiye / Kırtasiye / Deri Not Defteri
Stok Miktarı :
149 ADET
Satış Fiyatı:
33,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
DERİ NOT DEFTERİ Ürün Açıklaması Deri ve saman kağıdından üretilmiştir. 88 yapraklı olup 176 sayfadır. Sayfaları çizgisizdir. Üzerinde yaprak desenleri vardır. Suni deriden yapılmıştır. Ürün Boyutu Boy: 18 cm En: 13 cm Ürün Paket İçeriği 1 Adet Deri Not Defteri
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.