{alanbaslik}
.
Doğal At Kılı Organik Banyo Fırçası

Stok Kodu:
24242408054
Kategori:
Kişisel Bakım / Tarak / Doğal At Kılı Organik Banyo Fırçası
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
42,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
Organik Doğal At Kılı Banyo Fırçası Organik Doğal At Kılı Banyo Fırçası %100 doğal at kılından üretilmektedir. Yuvarlak ele geçirmeli olan fırçamız, ergonomik açıdan sizleri vücudunuzun üst kısımlarına çok daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır. Banyo fırçamızın tutamacı doğal ahşaptan üretilmiştir. Organik doğal at kılı fırçası sayesinde selülitlerinize veda edin. Cildinizdeki ölü deriyi temizleyerek, cildinize bakım yapar ve yenilenmesine yardımcı olur. Uygulanan bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak gözenekleri açar. Nasıl Kullanılır At kılı fırçanızı yumuşak ve dairesel hareketlerle, ayaklarınızdan başlayarak, bacaklarınızın üst kesimlerine kadar aşağıdan yukarıya doğru hafifçe uygulamaya başlayınız. Fırçalama işlemi esnasında teniniz hafif bir şekilde kızarabilir. Bu normaldir fakat gereğinden fazla kızardığını veya tahriş olduğunu düşünüyorsanız fazla bastırmış olabilirsiniz. Tahriş oluşturmamak adına daha az baskı uygulayınız.
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.