{alanbaslik}
.
El Kınası Kalıbı

Stok Kodu:
24242407923
Kategori:
Parti Malzemeleri / Geçici Dövmeler / El Kınası Kalıbı
Stok Miktarı :
217 ADET
Satış Fiyatı:
39,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
EL KINASI KALIBIÜrün ÖzellikleriKına Kalıbı Hint Desenli modelidir.1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur.Kulanım Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır.Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir.Ürün EbatlarıUzunluk: 29 Genişlik: 17 cm
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.