{alanbaslik}
.
Elbise Tiftik Tüy Temizleme Aleti

Stok Kodu:
24242409163
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Ev Gereçleri / Elbise Tiftik Tüy Temizleme Aleti
Stok Miktarı :
7577 ADET
Satış Fiyatı:
12,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
TİFTİK TÜY TEMİZLEME ALETİ Ürün Özellikleri Yün ürünler, kalın yünlü kumaş, ince kaşmir kazak, yün kazak, pamuk tiftiği temizleyici vb. için uygundur. Sap plastik malzemeden yapılmış ve takım tutucu pürüzsüz, rahat ve dayanıklıdır. Ürün Ebatları 14x16cm Paket İçeriği 1 Adet Elbise Tiftik Tüy Temizleme Aleti
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.