{alanbaslik}
.
Esnek Mutfak Kesim Panosu

Stok Kodu:
24242409139
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Mutfak / Esnek Mutfak Kesim Panosu
Stok Miktarı :
939 ADET
Satış Fiyatı:
11,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
ESNEK BÜKÜLEBİLİR KESME TAHTASI Sebze ve meyveler doğrandıktan sonra tencereye yada tabağa boşaltırken sağa sola dökülebilir ,hatta suyu her tarafa akabilir. Portatif kesme tahtası sayesinde doğranan gıdaları dökmeden tahliye edebilirsiniz. Taşınabilir ve kullanımı pratiktir. Ürün Özellikleri Bükülebilir silikon malzemeden üretilmiştir. Taşınabilir ve hafiftir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Ürün Ölçüleri 24cm x 35 cm Paket İçeriği 1 AdetEsnek Bükülebilir Kesme Tahtası
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.