{alanbaslik}
.
Filtreli Su Arıtma Başlığı

Stok Kodu:
24242407627
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Mutfak / Filtreli Su Arıtma Başlığı
Stok Miktarı :
91 ADET
Satış Fiyatı:
72,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
FİLTRELİ SU ARITMA BAŞLIĞI Musluk suyunda şebeke borularından ve bina borularından dolayı oluşan tortu , pas ve gözle görülemeyen mikro tanecikleri süzmek içinnano porselen su arıtmacihazını kullanmalısınız. Yüksek teknoloji ürünü porselen su filtresi, porselenin gözle görülmeyecek kadar küçük nano gözeneklerinden suyu geçirir böylece su içindeki mikro tanecikler süzülür. İkincifiltreolan Nano KDF ise su içindeki ağır metalleri ve bakterileri ayrıştırır. Filtrenizi ayda bir defa açıp temizlediğinizde filtrede biriken tortu ve pas taneciklerine inanamayacaksınız. Şehir şebekesinden zamanla gelen su zamanla temizliğini yitirerek sağlıksız bir hal almaktadır. Ürün Özellikleri Montajı kolaydır. Her tip musluğa uygun adaptörü vardır. Yeni teknoloji filtreler sayesinde devasa filtrelerle aynı işi görür. Kullanım ömrü yüksektir, ayda 1 defa temizlenerek yaklaşık 4 yıl dayanır. (Normal ev kullanımına göre) Üstündeki mini vanayı sağa veya sola çevirerek filtreyi kolayca aktif veya pasif hale getirmek mümkündür. Kiri Pası Kumu Çamuru Tortuyu Engeller Kolay ve Pratik Montaj Ağır Metal ve Bakterileri Engeller Paket İçeriği 1 Adet Filtre 1 Adet Görüntüleme penceresi 1 Adet Filtre kartuş tutucu 1 Adet Su tercih kolu 1 Adet Su arıtma kolu 1 Adet Adaptör 1 Adet Somun
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.