{alanbaslik}
.
Flamingo Tasarımlı Led Lamba

Stok Kodu:
24242400816
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Aydınlatma / Flamingo Tasarımlı Led Lamba
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
27,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
FLAMİNGO TASARIMLI LED LAMBAİç mekan aydınlatmasında kullanılır.Flamingo figürlü ışık veren led lambayı dekoratif amaçla, gece lambası, duvar lambası veya masa lambası olarak kullanabilirsiniz.Pembe flamingo lambalar karanlık ortamlarda hoş bir pembe ışık yayarlar, gözünüzü rahatsız etmez. Pilli olmasından dolayı balkonda, prizsiz ortamlarda kablo karmaşası yaşamadan dekoratif bir ambiyans yaratmanıza yardımcı olur.PAKET İÇERİĞİ 1 AdetFlamingo Tasarımlı Led Lamba
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.