{alanbaslik}
.
Gold Renk Krom Balon 100 Adet ve Balon Zinciri Seti 5 Metre

Stok Kodu:
24242407728
Kategori:
Parti Malzemeleri / Balon / Gold Renk Krom Balon 100 Adet ve Balon Zinciri Seti 5 Metre
Stok Miktarı :
73 ADET
Satış Fiyatı:
279,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
GOLD RENK KROM BALON VE BALON ZİNCİRİ SETİ 5 METRE Ürün Özellikleri Pakette 100 Adet GoldKrom Balon ve 5 Metrelik Balon Zinciri Kemeri Bulunmaktadır. Balonlar inik şekilde gönderilmektedir. Yapımı oldukça kolaydır, dilerseniz mağazamı arayarak destek alabilirsiniz.Paket İçeriği 100 Adet Gold Renk Krom Balon ve Balon Zinciri Seti 5 Metre
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.