{alanbaslik}
.
Güneş Enerjili Bahçe Lambası 8 Adet

Stok Kodu:
24242409008
Kategori:
Hırdavat ve Bahçe / Aydınlatma / Güneş Enerjili Bahçe Lambası 8 Adet
Stok Miktarı :
30 ADET
Satış Fiyatı:
254,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
GÜNEŞ ENERJİLİ BAHÇE LAMBASI 8 ADET Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba. Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar. Balkonda , bahçede , pencerede , terasta kabloya gereksinim duymadan kolayca kullanabilirsiniz. Ürün Özellikleri Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Dahili güneş paneline sahiptir. Elektrik yada pile ihtiyaç duymaz. Sensörlüdür, karanlıkta kendiliğinde çalışır. İstendiğinde kapatılabilir. Uzun ömürlü led ışığa sahiptir. Su geçirmez, hava şartlarına dayanıklıdır. Paket İçeriği 8 Adet Güneş Enerjili Bahçe Lambası
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.