{alanbaslik}
.
Güneş Enerjili Bahçe Lambası Seti 4 Adet

Stok Kodu:
24242408919
Kategori:
Hırdavat ve Bahçe / Aydınlatma / Güneş Enerjili Bahçe Lambası Seti 4 Adet
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
229,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
GÜNEŞ ENERJİLİ BAHÇE LAMBASI SETİ 4 ADET Ürün Özellikleri Dekoratif Solar Güneş Enerjili Bahçe Aydınlatması Yürüyüş Yolu Seti Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba. Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar. Balkonda , bahçede , pencerede , terasta kabloya gereksinim duymadan kolayca kullanabilirsiniz. Güneş enerjisi ile çalışır. Herhangi bir kurulum gerektirmez. Pil kapasitesi 600 mAh dir. İki ayrı renkte ışık ayarlanabilmektedir. Mavi ve Sarı. Bronz Görünümlü metal gövdeye sahiptir. Paketi 4 lü dür. Ürün Ebatları Çap : 11 cm Paket İçeriği 1 Ad. Güneş Enerjili Bahçe Lambası Seti 4 Adet
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.