{alanbaslik}
.
Güneş Enerjili Robot Tasarlama Kiti

Stok Kodu:
24242408735
Kategori:
Telefon, Bilgisayar ve Tablet / Diğer / Güneş Enerjili Robot Tasarlama Kiti
Stok Miktarı :
200 ADET
Satış Fiyatı:
134,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
GÜNEŞ ENERJİLİ ROBOT TASARLAMA KİTİ Ürün Özellikleri Günümüz teknolojisinin durmak bilmez ve hızlı ilerleyişine ayak uydurmak imkansız bir hal almakta. Robotların hızla hayatımıza girdiği bu dönemde onların nasıl tasarlandığını, nasıl kodlandığını ve nasıl kontrol edildiğini biz büyükler gibi çocuklarda merak etmekte. Teknolojinin hayatımıza kattığı kolaylıklar kadar malesef olumsuzlukları da bulunmakta. Çocuklarımızı teknolojinin olumsuzluklarından uzak tutmak için onların dikkatini çekecek ve meraklarını uyandıracak şeylere ihtiyacımız var. 14 in 1 solar robot kiti ile çocuklarınızın yaratıcılıklarını, düşünme becerilerini, olaylara bakış açılarını, psiko motor becerilerini geliştirmek için mühendisler tarafından hassasiyetle tasarlandı. Geleceğin mühendisleri için tasarlanan bu kit çocuklarınızın ilgisini çok çekecek. 14 farklı model tasarlanabilmektedir. Güneş enerjisi ile bu modelleri hareket ettirmeniz mümkündür. Çocuklarınız için harika bir hediye alternatifidir.Paket İçeriği 1 Adet Güneş Enerjili Robot Tasarlama Kiti
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.