{alanbaslik}
.
Hair Bean Saç Tarağı

Stok Kodu:
24242400016
Kategori:
Kişisel Bakım / Tarak / Hair Bean Saç Tarağı
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
15,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
HAİR BEAN SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ TARAKHair BeanMemory Flex esnek yapısından dolayı saç tellerinize nazik davranarak yapısını korur.Kırılma/dökülme karşıtıdır.Karışmış, kabarmış saç görünümünüzü kısa sürede etki göstererek düzeltmenize yardımcı olur.Taşınabilirlik ve kolay kullanımı açısından çantanızda vazgeçilmez bir yeri olacaktır.Sabah kalktığınızda ya da okula, işe giderken saçlarınızı kısa sürede şekle sokmanızı sağlayacaktır.Paket İçeriği1 Adet Hair Bean Saç Düzleştirici Tarak
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.