{alanbaslik}
.
Halloween Şekilli Cadılar Bayramı Bayrak Süsleme Dekor

Stok Kodu:
24242407232
Kategori:
Parti Malzemeleri / Halloween Ürünleri / Halloween Şekilli Cadılar Bayramı Bayrak Süsleme Dekor
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
11,99 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
CADILAR BAYRAMI BAYRAK SÜSLEME DEKOR Ürün Özellikleri Cadılar Bayramının vazgeçilmezi dekor süslemeleridir. Mekanları, evlerinizi dilediğiniz her yeri flama bayrak süslemeleri ile rahatlıkla süsleyebilir, ortama farklılık katabilirsiniz. Üründe yan yana 8Adet 8 Farklışekilli halloween süsleme bulunmaktadır. Ürün Ebatları Uzunluğu: 3 Metre Yüksekliği : 26 cm Genişliği : 16.5 cm Paket İçeriği 1 Adet Halloween Şekilli Cadılar Bayramı Bayrak Süsleme Dekor
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.