{alanbaslik}
.
Hijyenik Klozet Kapağı Kaldırma Aparatı

Stok Kodu:
24242407533
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Hijyenik Klozet Kapağı Kaldırma Aparatı
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
4,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
KLOZET KAPAĞI KALDIRMA APARATI Kullanıcı dostu tasarım. Tuvalete doğrudan ellerinizle dokunmanıza gerek yoktur, sadece hijyenik olarak tuvalet kapağını açmak için kolu kaldırın. Uygun ve emek tasarrufu sağlayan farklı tuvalet kenarlarına göre yapışkan yüzeyi serbestçe seçebilirsiniz. Özellikle çocuklarınız için gayet güzel olan bu ürün onlar için hijyenin en önemli kuralı olacaktır. Paket İçeriği 1 Adet Klozet Kapağı Kaldırma Aparatı
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.