{alanbaslik}
.
Işıklı Musluk Başlığı Kırmızı

Stok Kodu:
24242407866
Kategori:
Yapı Ürünleri / Banyo Aksesuarları / Işıklı Musluk Başlığı Kırmızı
Stok Miktarı :
595 ADET
Satış Fiyatı:
27,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
IŞIKLI MUSLUK BAŞLIĞIArtık musluklarınızda su ışıl ışıl akacak!Pilsiz, bataryasız ve elektrik bağlantısız çalışmaktadır.Gece muslukla işiniz olduğunda lambayı açmanıza bile gerek yok!Musluğu açtığınız zaman ışıklı akan su size bir gece lambası kolaylığı da sağlayacak.Yaşlılar, çocuklar, duyu hissi az olanlar için mükemmel bir ürün.Çocuğunuza el yıkama/diş fırçalama alışkanlığı vermek için onun koşarak banyoya gitmesini sağlayın.Çalıştırmak için herhangi bir düğmeye basmanıza da gerek yok, sadece suyu açmanız yeterli. Suyu kullanmadığınızda da kendiliğinden sönmektedir.Ürün ÖzellikleriKolayca monte edilebilirErkek uçlu modeldir ( musluğunuzun akan kısmındaki filtreyi çıkarınca dişi uç olması gerekmektedir)Nikelaj kaplamalıdır.Enerjiyi akan sudan alarak pil, elektrik veya batarya bağlantısına gerek duymazSu tasarrufu ve filtreleme sistemi ile minimum su tüketimi sağlar.Paket İçeriği1 Adet Işıklı Musluk Başlığı
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.