{alanbaslik}
.
Karanlıkta Parlayan Fosforlu Glow Stick Kalın Çubuk 20 cm 1 Adet

Stok Kodu:
24242407699
Kategori:
Parti Malzemeleri / Parti Aksesuarları / Karanlıkta Parlayan Fosforlu Glow Stick Kalın Çubuk 20 cm 1 Adet
Stok Miktarı :
442 ADET
Satış Fiyatı:
7,99 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
KARANLIKTA PARLAYAN FOSFORLU GLOW STICK KALIN ÇUBUK 20 CM Ürün Özellikleri Parti eğlencelerinizin vazgeçilmez aksesuarı glow stic ürünler! Eğlenceli partiler hazırlayarak, parti kutlamalarınıza anlam kazandırabilirsiniz. Kaliteli plastik malzemeden imal edilmiş neonlu glow ürünler, farklı tasarım, renk ve modellerdedir. Partilerinizde kendiniz ve sevdikleriniz için muhteşem eğlenceler hazırlayın! *Glow ürünler, içerisinde renkli akışkan sıvı bulunan ürünlerdir. Glow ürünler karanlıkta kendi akışkan sıvı rengi özelliği ile ışık yayarlar. Ürün Ebatları Uzunluk : 20 cm Kalınlık : 3 cm Paket İçeriği 1 Adet Karanlıkta Parlayan Fosforlu Glow Stick Kalın Çubuk 20 cm
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.