{alanbaslik}
.
Kirpik Yapıştırıcı

Stok Kodu:
24242407817
Kategori:
Kişisel Bakım / Takma Kirpik / Kirpik Yapıştırıcı
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
5,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
KİRPİK YAPIŞTIRICIÜrün AçıklamasıKirpik yapıştırıcısı, hızlı kuruyan ve kullanımı oldukça basit olan bir üründür.Kirpik yapıştırıcısı takma kirpiklerinize tam uyum sağlar.Kullanımı gayet hızlı ve kolay olan bu ürün,kirpik yapıştırıcısından az miktarda düz kısmına biraz sürünAz miktarda sürdüğünüz yapıştırıcıyı üfleyerek kurumasını bekleyin,Ve kirpiğiniz gün boyu siz çıkarmadığınız sürece çıkamayacak veya yanlarından kopma yapmayacak.Üstelik çıkartması da takması kadar kolay, sadece kenarından tutun ve yavaşça çekin.Gün boyu mükemmel kirpiklere sahip olun.Paket İçeriği1 Adet kirpik yapıştırıcısı
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.