{alanbaslik}
.
Kitap Okuma Standı

Stok Kodu:
24242400323
Kategori:
Oyuncak ve Kırtasiye / Kitap Aksesuarları / Kitap Okuma Standı
Stok Miktarı :
532 ADET
Satış Fiyatı:
16,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
KİTAP OKUMA STANDI Okurseverler için, kullanışlı, portatif, taşınabilir ve oldukça iş gören Kitap Okuma Standı! Kitapların, katalogların, dergilerin rahat ve konforlu şekilde okunmasını sağlar. Kitap Okuma Standı ile elleriniz serbest biçimde uzanarak yada oturarak, okuma standına kitabınızı koyup rahatça kitabınızı okuyabilirsiniz. Kitap Okuma Standı, sağlam, kompakt, taşınabilir ve portatif bir üründür. Birçok ebatta kitap için uygundur. Kitap kurdu sevdikleriniz için harika bir hediye. Kitap Okuma Standı Ürün Ölçüleri Kapalı Hali: 19 cm. *13 cm Maksimum Açık Hali: 13 cm. * 48 cm Kitap Okuma Standı Paket İçeriği 1 Adet Metal Kitap Okuma Standı Not:Renkler, stok durumuna göre karışık olarak gönderilcektir.
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.