{alanbaslik}
.
Klaket Duvar Saati

Stok Kodu:
24242400906
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Saat / Klaket Duvar Saati
Stok Miktarı :
188 ADET
Satış Fiyatı:
95,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
KLAKET DUVAR SAATİ Klaket Duvar Saatinin 24 saat, dakika, saniye, desi-saniye gösterimli saat fonksiyonu vardır. Clapperboard Clock un gün, ay, yıl gösterimli takvim fonksiyonu bulunmaktadır. Çok kolay kurulumunu yapabileceğiniz Led Klaket Duvar Saati DC 9V adaptör ile çalışır. Adaptör pakete dahildir. Paket İçeriği 1 Adet Klaket Duvar Saati
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.