{alanbaslik}
.
Kurşun İzi Sticker

Stok Kodu:
24242400404
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Dekorasyon & Aksesuar / Kurşun İzi Sticker
Stok Miktarı :
775 ADET
Satış Fiyatı:
5,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
KURŞUN İZİ STICKER3 Boyutlu ve gerçekçidir.İlk bakışta bütün dikkatleri üzerinize çekmenize sebep verecek olan Kurşun İzi Sticker, aracınızın görüntüsünü baştan aşağıya değiştirecek bir ürün.Kurşun İzi Stickerı aracınıza uyguladıktan sonra trafikte size adeta hiç korna çalınmadığına şahit olacaksınız.Eğlenmeyi sevenler, farklılıklardan hoşlananlar ve şakacı kişilikler için oldukça yerinde bir üründür.Her model ve araca uygundur.UygulanışıYapıştırılacak yüzeyi temizleyin ve kurulayın.Stickerı kaldırın ve yapıştıracağınız alana bastırarak hava aldırmadan uygulayın.Yapıştırdığınız alanı 24 saat yıkamayın.Ürün Ölçüleri21 Cm. * 30 Cm.Paket İçeriği11 adet kurşun izi sticker6 adet pençe izi sticker
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.