{alanbaslik}
.
Makyaj Temizleme Süngeri

Stok Kodu:
24242407631
Kategori:
Kişisel Bakım / Makyaj Temizleme / Makyaj Temizleme Süngeri
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
5,25 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
Armut Makyaj SüngeriLikit ve pudra gibi bütün makyaj malzemelerinde kullanılabilen makyaj uygulama aracıdır.Makyaj süngeri makyajınızın eşit ve doğal bir şekilde yayılmasına yardımcı olur.Makyaj süngeri ile fondöteni yaymak istiyorsanız süngerin geniş yüzeyini kullanmalısınız.Süngerin geniş ve düz yüzeyi yüzünüzün geniş alanları içindir.Süngerin düz kısmıyla fondöteni daha kolay ve başarılı yayabilirsiniz. Makyaj süngerinin köşe kısımları ile göz altına, burun kenarına, dudak üstüne daha ince uygulamalar yapabilirsiniz.Ürün İçeriği1 Adet Armut Makyaj Süngeri
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.