{alanbaslik}
.
Manikür Pedikür Törpü Seti 5 Adet

Stok Kodu:
24242407894
Kategori:
Kişisel Bakım / Manikür ve Pedikür / Manikür Pedikür Törpü Seti 5 Adet
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
29,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
MANİKÜR PEDİKÜR TÖRPÜ SETİ 5 ADETÜrün AçıklamasıTırnak törpüsü, evinizde sizlere profesyonel tırnak bakımı sağlar.Tırnak törpüsü sayesinde, tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.Güzel gözüken tırnaklara sahip olmak için, mutlaka sahip olmak isteyeceğiniz bir ürün.Birbirinden farklı renkler ile törpü işleminizi hem eğlenceli, hem de eşsiz kılacak bir ürün.Tırnak etinizi ve tırnaklarınızı güçlü kılar.Tırnaklarınızı törpülerken yukarı, aşağı doğru tek yönlü bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde tırnaklarınıza zarar verebilirsiniz.Paket İçeriği1 Adet 5’li tırnak törpüsü.
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.