{alanbaslik}
.
Mantra Masala Tütsü Seti

Stok Kodu:
24242408546
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Mantra Masala Tütsü Seti
Stok Miktarı :
28 ADET
Satış Fiyatı:
149,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
MANTRA MASALA TÜTSÜ SETİ Ürün Özellikleri HEM Mantra Masala tütsü, evlerin iç mekanlarında hoş bir ortam sağlamak için yakılan el yapımı bir tütsüdür. Barış ve refah için yakılır. Hindistan merkezli ünlü tütsü imalatçısı HEM tarafından üretilen kaliteli ve geleneksel Hint tütsülerindendir. Her tütsü çubuğu doğal malzemeler kullanılarak elle yuvarlanır. Bir kutuda 12 paket bulunmaktadır. Bir tütsü çubuğunun yanma süresi yaklaşık 40 dakikadır. Doğrudan güneş ışıklarına maruz kalmayan, serin, kuru, rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. Yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı maddelerin yanında ve yakınında kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde yakınız ve saklayınız. Tütsü Nasıl Yakılır? Tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece tütsünün aheste aheste tütmesi sağlanır. Tütsülük, buhurdanlık gibi ateşi ile zarar vermeyeceği uygun bir yere yatay veya dik olarak yerleştirilir. Kendi halinde 40-45 dakika kadar tüter. Bir süre yaktıktan sonra kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılarak tütmesi sağlanabilir. Ürün Ebatları Kutu Ebatları : 22 x 13 x 8 Paket İçeriği 12 Adet Mantra Masala Tütsü
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.