{alanbaslik}
.
Manyetik Klima Telefon Tutucu

Stok Kodu:
24242407213
Kategori:
Oto, Motorsiklet ve Bisiklet / Aksesuarlar / Manyetik Klima Telefon Tutucu
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
21,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
MIKNATISLI ARAÇ İÇİ TELEFON TUTUCU Cihazı 360 derece döndürmenize izin verir. Bu da telefonun yönünü dikey ve yatay olarak kolayca değiştirebilmenizisağlar. L Tipi Şık ve Slim bir şekilde havalandırma paneline takılır. Güçlü kıskacı ve yapısı nedeniyle sallanma yapmaz. Tüm Telefonlarla çok rahat kullanılabilir. Paket içeriği 1 Adet Telefon Tutucu 1 Adet Telefon için metal plaka
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.