{alanbaslik}
.
Ocean Ayak Bakım Törpüsü

Stok Kodu:
24242408039
Kategori:
Kişisel Bakım / Ayak Sağlığı & Tabanlık / Ocean Ayak Bakım Törpüsü
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
6,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
Ocean Ayak Bakım TörpüsüOcean ayak bakım törpümüzün sapı camdan üretilmiştir.Estetik açıdan son derece başarılı bir üründür.Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz törpü kısmı, son kalitede üretilmiştir.Törpü kısmı ayağınızda herhangi bir, tahriş etme gibi bir durum söz konusu değildir.Ayağınızdaki ölü deriyi kolayca alır ve tam bir bakım sağlar.Ayağınızda oluşmuş olan nasır tedavisinde güvenle kullanabilirsiniz.En uygun sonuca ulaşmak için kuru olan ayağınıza çok fazla baskı uygulamadan kullanabilirsiniz.Ayak bakımında optimum sonuca ulaşmak için, bakım yağları ile beraber kullanmanızı öneririz.Paket İçeriği1Adet Ocean Ayak Bakım Törpüsü
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.