{alanbaslik}
.
Ocean Far Fırçası

Stok Kodu:
24242408023
Kategori:
Kişisel Bakım / Tarak / Ocean Far Fırçası
Stok Miktarı :
100 ADET
Satış Fiyatı:
7,25 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
OCEAN FAR FIRÇASIÜrün AçıklamasıAçılı yapısı ve yassı kılları sayesinde makyajınızı kusursuzlaştıracak bir üründür.Göz kapaklarınızı belirginleştirmek için bire bir üründür.Yumuşak yapıda olan kılları sayesinde, uyguladığınız makyajın homojen dağılmasını sağlar.Eşsiz tasarımı sayesinde sizleri makyaj yaparken özel gösterecek bir üründür.Göz makyajınızda kullanabileceğiniz far fırçası.Ocean far fırçası doğru kullanıldığı ve temiz tutulduğu taktirde sizleri uzun yıllar kopma dökme yapmadan kullanmanıza olanak sağlar.Fırça Temizliği Nasıl Yapılır?Makyaj fırçalarının temizliği oldukça önemlidir.Fırçalarınızın üzerinde kalan yağ ve makyaj malzemeleri bakteri oluşumuna zemin hazırlamaktadır.Tüm yıkama işlemleri esnasında, fırçanın kıllarının aşağı yöne bakması gerekmektedir.Bunun sebebi fırçaların metal kısmına suyla temasını sağlamamaktır.Aksi taktirde fırçalarınız zarar görebilir.Paket İçeriği1 adet Ocean Far Fırçası
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.