{alanbaslik}
.
Ocean Kaş Usturası

Stok Kodu:
24242408061
Kategori:
Kişisel Bakım / Sağlık & Bakım / Ocean Kaş Usturası
Stok Miktarı :
1000 ADET
Satış Fiyatı:
7,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
Ocean Kaş UsturasıOcean kaş usturası’nın kullanımı oldukça kolaydır.Ergonomik yapısı gereği, cildinizde kesme, tahriş etme gibi olumsuz durumları en aza indirmektedir.Kaş bölgenizdeki istenmeyen tüylerden sizi saniyeler içerisinde kurtarır.Ustura kısmını kaşın çıkış tarafına doğru sürmeniz yeterli olacaktır.Kullanım öncesi ve sonrası, kaşlarınıza bakım yağları ile beslemeniz kaşlarınızı daha parlak göstermenizde yardımcı olacaktır.Paket İçeriği3 Adet Ocean Kaş usturası
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.