{alanbaslik}
.
Ocean Saç Fırçası Tarak

Stok Kodu:
24242408038
Kategori:
Kişisel Bakım / Tarak / Ocean Saç Fırçası Tarak
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
12,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
OCEAN SAÇ FIRÇASI TARAKÜrün AçıklamasıOcean saç fırçası, saçınıza bakım yapmak için özel olarak tasarlanmıştır.Saçınıza uygun olarak tasarlanmış dişleri sayesinde, saç taramanıza yardımcı olur.Saçlarınızı koparma yapmaz.Özel tasarımı sayesinde saçınızda oluşan dolanmaları, karışıklıkları saçlarınızı çekmeden, koparmadan düzenler.Fırça uçlarındaki toplar sayesinde saç derinize zarar vermemekle beraber masaj yapıp kan dolaşımını hızlandırır.Saçınızı istediniz şekle sokmak artık çok kolay.Ürün paket içeriği1 Adet Ocean Saç Fırçası
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.