{alanbaslik}
.
Otobüs Şeklinde Fotoğraf Çerçevesi

Stok Kodu:
24242408281
Kategori:
Albüm ve Kamera / Albüm & Çerçeve / Otobüs Şeklinde Fotoğraf Çerçevesi
Stok Miktarı :
86 ADET
Satış Fiyatı:
36,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
OTOBÜS ŞEKLİNDE FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ Ürün Açıklaması Sağlam plastikten üretilmiştir. Mavi, kırmızı, yeşil olmak üzere üç rengi vardır. Masanızda durması için arka ayağı vardır. Duvara asmak için arka kısmında deliği bulunmaktadır. Ürün Boyutları İç boyut: 12.8x18.3cm Dış boyut: 17.8x7x18cm Ürün Paket İçeriği 1 adet otobüs şeklinde fotoğraf çerçevesi
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.