{alanbaslik}
.
Poşet Tutucu Aparat Attach A Trash

Stok Kodu:
24242400047
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Ev Gereçleri / Poşet Tutucu Aparat Attach A Trash
Stok Miktarı :
2139 ADET
Satış Fiyatı:
8,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
POŞET TUTUCU APARAT ATTACH A TRASH Poşet Tutucu Aparat Attach A Trash, pratik, ekonomik, fonksiyonel, işlerinizi fazlasıyla kolaylaştıracak bir ürün ! Bütün dolaplarla uyumlu olan Poşet Tutucu Aparat Attach A Trashı, ister mutfağınızda, ister banyonuzda, ya da herhangi bir dolap ya da tezgah kenarında kullanabilirsiniz. Mutfak dolaplarınıza kolayca takıp kullanmaya başlayabilir ve tezgah üzerinde oluşan bulaşık ve çöplerinizi hiç yorulmadan poşete doldurabilirsiniz. Poşet Tutucu Aparatın tam oturan kapağı sayesinde kokuları dışarı vermez ! Ürün Özellikleri Geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş doğa dostu bir üründür. Bütün çöp ve market poşetleri ile uyumludur. Ekonomiktir. İlk kullanımda kendi fiyatını amorti eder. Dışarıya koku vermez. Paket İçeriği 1 adet kıskaçlı poşet tutucu aparat
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.