{alanbaslik}
.
Protez Tırnak Kesme Makası

Stok Kodu:
24242407754
Kategori:
Kişisel Bakım / Sağlık & Bakım / Protez Tırnak Kesme Makası
Stok Miktarı :
2783 ADET
Satış Fiyatı:
11,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
PROTEZ TINRAK KESME MAKASIÜrün AçıklamasıDüz kenar ve yuvarlak kenar dahil olmak üzere en popüler kesimler için mükemmeldir.Keskin bıçak, tırnakları pürüzsüz bir şekilde arzu edilen uzunlukta kolayca keser.Dayanıklı yay sistemi Renk: Mavi Pembe MorSiyahKırmızı Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir Ürün Boyutları: 13cm x 7.5cm x 2cm
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.