{alanbaslik}
.
Saç Tokası Seti Hair Makeover

Stok Kodu:
24242407218
Kategori:
Kişisel Bakım / Diğer / Saç Tokası Seti Hair Makeover
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
15,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
SAÇ TOKASI SETİ HAİRAGAMİ Hairagami ile anında göz kamaştırıcı onlarca saç modeli oluşturabilirsiniz. Hairagami çalışan bayanlar için idealdir. Hairagami hem şık hem de kullanışlıdır. Hairagami ile insanların etkileyecek inanılmaz bir görünüşe çok kısa bir sürede ve kolayca sahip olabilirsiniz. Hairagami\'yi kıvırcık saçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Hairagami ile harika topuzlar yapabilirsiniz. Paket içeriğinde bulunan uygulama DVD si ve 20 modele sahip saç tasarım kartları sayesinde sadece kuaför salonlarında servet harcayarak sahip olabileceğiniz düzinelerce farklı saç stiline sahip olacaksınız. Paket İçeriği 1 Adet Hairagami Tasarım Tokası 1 Adet Part Pizzazz Tasarım Tokası 2 Adet Monkey Bands Tasarım Tokası 2 Adet Spring Rings Tasarım Tokası 4 Adet WWW Tasarım Tokası 1 Adet Le Loom Tasarım Tokası 1 Adet Hair Yoga Tasarım Tokası 1 Adet Uygulama ve Tasarım DVD\'si 12 Adet Tasarım Kartı
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.