{alanbaslik}
.
Sahte Para Kontrol Kalemi - Yeni Nesil Ürün

Stok Kodu:
24242400669
Kategori:
Oyuncak ve Kırtasiye / Kırtasiye / Sahte Para Kontrol Kalemi - Yeni Nesil Ürün
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
4,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
SAHTE PARA KONTROL KALEMİ Piyasada sahte para dolaşımı bir hayli arttı. Artık sahte paralar daha bir profesyonel şekilde basılıyor ve ayırt edilmesi gün geçtikçe zorlaşıyor. Bunun için bir önleminiz var mı? Sahte Para Kontrol Kalemi ile, paranızın sahte mi gerçek mi olduğunu saniyeler içinde anlayacaksınız. Sahte Para Kontrol Kalemi ile paranın üzerini çizdiğinizde renk siyah olursa para sahte, açık sarı renk olursa para gerçektir. Gerçek parada çizgi yavaş yavaş kaybolur.Sahte Para Kontrol Kalemi ile, sadece Türk Lirasının değil, diğer tüm dünya paralarının da sahte olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.Bir sahte para kalemi ile yaklaşık 60000-80000 adet parayı kontrol edebilirsiniz. Ürün Özellikleri Max. 80 bin para kontrolü. Ekonomik. Pratik. Sahte Para Kontrol Kalemi Paket İçeriği 1 adet sahte para kontrol kalemi
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.