{alanbaslik}
.
Sandviç Tasarımlı Not Defteri

Stok Kodu:
24242400022
Kategori:
Oyuncak ve Kırtasiye / Kırtasiye / Sandviç Tasarımlı Not Defteri
Stok Miktarı :
3571 ADET
Satış Fiyatı:
8,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
SANDVİÇ TASARIMLI NOT DEFTERİ Sandviç tasarımlı not defteri, ilk bakıldığındalezzetli bir sandviç görünümünde ama işin aslı hiç deöyle değil! İçinde rengârenk, not kâğıtları bulunan Sandviç Tasarımlı Not Defteri ile çalışma masanızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Sandviç Tasarımlı Not Defteri, küçükler için iyi bir hediye fikri olabilir! Paket içeriği 1 adet sandviç tasarımlı not defteri
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.