{alanbaslik}
.
Sensörlü Dezenfektan Sabunluk

Stok Kodu:
24242408181
Kategori:
Kişisel Bakım / Diğer / Sensörlü Dezenfektan Sabunluk
Stok Miktarı :
284 ADET
Satış Fiyatı:
72,50 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
OTOMATİK SENSÖRLÜ SABUNLUK Pandemi döneminde tamda bize göre tasarlanmış bir ürünsensörlü sabunluk. Kirli ellerle ellenen sabunlukların başlıkları zamanla bakteri biriktirmekte ve bir sonraki kullanıcıya bulaştırmaktadır. Otomatik sensörlü sabunluk ile artık temassız bir şekilde sabunu elinize dökebilirsiniz. Yüzde yüz hijyen sağlar. Ürün Özellikleri Otomatik sensörlüdür Elinizi uzattığınız zaman yeterli miktarda sabun dökülür 4 Adet AA pil ile çalışır , piller pakede dahil değildir Paket İçeriği 1 Adet Sensörlü Sabunluk
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.