{alanbaslik}
.
Silikon Bulaşık Yıkama Süngeri 2 Adet

Stok Kodu:
24242400031
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Silikon Bulaşık Yıkama Süngeri 2 Adet
Stok Miktarı :
8756 ADET
Satış Fiyatı:
8,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
SİLİKON BULAŞIK YIKAMA SÜNGERİSilikon Bulaşık Yıkama Süngeri, bulaşık yıkamayı neredeyse zevk haline getirecek bir ürün!Sonsuz bir döngüye sahip olan, Silikon Bulaşık Yıkama Süngerinin tükenme ya da bitme gibi bir problemi yok!Onlarca, yüzlerce, binlerce kez bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz!Silikon Bulaşık Yıkama Süngeri ile bulaşık yıkamak oldukça kolay ve daha fazla hijyenik!Ürün ÖzellikleriSağlığa zararlı madde içermez.Beklemiş yağlı bulaşıklarda üstün çözüm özelliği.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Paket İçeriği2 adet bulaşık yıkama süngeri
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.