{alanbaslik}
.
Sprey Hazneli Cam Sileceği

Stok Kodu:
24242400208
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Sprey Hazneli Cam Sileceği
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
7,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
SPREY HAZNELİ CAM SİLECEĞİSpreyli Cam Sileceği, haznesine su veya deterjanlı su koyarak camlarınızı silebileceğiniz pratik bir üründür.Cama sıkıp üzerinden sünger kısmı ile geçebilir, sonrasında ise çekçek kısmı ile de kurulayabilirsiniz.Sprey haznesi ile ekstra cam temizleyici kimyasal madde kullanmanıza gerek kalmayacaktır.Paket İçeriği1 adet sprey hazneli cam sileceği
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.