{alanbaslik}
.
Targaryen Günlük Defter

Stok Kodu:
24242408242
Kategori:
Oyuncak ve Kırtasiye / Kırtasiye / Targaryen Günlük Defter
Stok Miktarı :
59 ADET
Satış Fiyatı:
21,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
TARGARYEN GÜNLÜK DEFTER Ürün Açıklaması Sert kapak Targarten çizgili günlük defter. Targeryen ayıraç ve lastikli. 110 yaprak 220 sayfa. 1. Sınıf hamurdan üretilmiştir. A5 Boyutundadır. Her bir yaprak üzerinde Game Of Thrones ve Targaryen arması bulunmaktadır. Ürün Özellikleri 21,2cm boy 15cm en 1,8cm kalınlık Ürün Paket İçeriği 1 Adet Targaryen günlük defter
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.