{alanbaslik}
.
Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz

Stok Kodu:
24242400127
Kategori:
Kişisel Bakım / Ayak Sağlığı & Tabanlık / Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz
Stok Miktarı :
5481 ADET
Satış Fiyatı:
6,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
TOPUKLU AYAKKABI KAYDIRMAZ TABANLIK Topuklu Ayakkabılarınızın Altına Papışan Kaydırmaz Tabanlık ile yürüyüşleriniz daha güvenli ! Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık Pedin kullanımı oldukça kolaydır, pedin altındaki etiketi kaldırın ve ayakkabınızın altına uygulayın. Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık Ped ile kaygan zeminlerde, ıslak zeminlerde, düz yolda ya da yoğuş aşağı inerken güvenli bir yürüyüş sağlarsınız. Ürün Özellikleri Bütün ayakkabılar ile uyumludur. Olası düşme risklerini minimize eder. Yere sağlam bir tutunma sağlar. Paket İçeriği 2 Adet Kaydırmaz Tabanlık
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.