{alanbaslik}
.
Tüy Toz Toplayıcı Fırça

Stok Kodu:
24242400280
Kategori:
Ev, Mutfak ve Yaşam / Temizlik / Tüy Toz Toplayıcı Fırça
Stok Miktarı :
545 ADET
Satış Fiyatı:
9,90 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
TÜY TOZ TOPLAYICI FIRÇATüy Toz Toplayıcı Fırça; üzerindeki fırçamsı kumaş sayesinde tüm tüy, kıl ve yünü topluyor.Üstelik yapışkanlı tüy toplayıcı ürünler gibi yapışkanlığını kaybetme durumu da yok.Fırçayı tırtıklara zıt yönde sürttüğünüzde toplayıp, parmakla tırtıkların olduğu yöne bastırınca da bu tüyleri dışarı bırakıyor.Sonrasında ise tek yapmanız gereken bu tüyleri çöpe atmak.Tüy Toz Toplayıcı Fırçanın başlığı 360 derece döner.Tüy Toz Toplayıcı Fırça Paket İçeriği1 adet tüy toz toplayıcı fırça
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.